REFERENCE

 • Miroslava Kubová Březinová
  Spolupráce s Lucií je velmi milá a příjemná, vše klapalo dle plánu! Nádherná hudba od The Stringz umocnila krásné pocity nevěsty a ženicha Hudba doprovázela obřad (tady dokonce aranže ve speciální úpravě) i svatební podvečer. Vše bylo profesionální, perfektní a dojemné. Moc děkujeme.
  Miroslava Kubová Březinová
 • Ing. Andrea Hanušová Hamanová
  Spolupracovat s Lucií je vždy velká radost. Precizní detaily, dokonalé oblečení i samotná Lucie. Dokáže vykouzlit atmosféru, ze které se až tají dech. Vystupovala nám už na několik svatbách. Naposledy třeba, když se ženil syn Sira Nicholase Wintona.
  Ing. Andrea Hanušová Hamanová
 • Ondřej Mokrý
  The Stringz zahráli v rámci naší V.I.P. Party a Closed Roomu na nový vůz BMW X6 v roce 2019.#Celé zapadlo do konceptu naší akce: výstupy krásně doplňovaly prezentace našich vozů i vstupy našic Vše proběhlo výborně dle předchozí domluvy s paní Klásek. Muzikanti jsou profesionálové, při jeji zábavu dobře postaráno.
  Ondřej Mokrý
  Marketing manager BMW Stratos Auto
 • Pavel Richter
  Vystoupení The Stringz v pražském klášteře Sv. Anežky v roce 2018 bylo pro nás opravdu skvostným zážitkem a nezapomenutelným hudebním večerem. Děkujeme paní Klásek za celkovou organizaci večera, vče ochutnávky vín, který byl příjemný pro nás i naše obchodní partnery. Koncert The Stringz působil j naší firmy.
  Pavel Richter
  Vedoucí kanceláře generálního ředitele Chládek&Tintěra a. s.